Fix

Uplata: 1.000,00 RSD
Ukupni koeficijent: 405.30

Potencijalni dobitan 526.891,04 RSD
Klizavi su prijateljski mečevi kao kora od banane. Zna to dobro igrač iz Arilja koji je sa susreta Deak – Bekeščaba 2:3(1:2) želeo da izvuče kvotu 2,05, sve čekajući da mu dođe tip I0-1&II0-3. Kao što vidite, tip je oboren već u prvih 45 minuta igre, a Ariljac je morao da prizna poraz.Da ne bude kompletna katastrofa, postarao se MOZZART, uz isplatu benefita „NAPLATI PROMAŠAJ“ u iznosu od 5.000 dinara. To je zaslužio, pre svega zato što je pogodio još devet istovetnih tpova. I, bilo je tu svega i svačega, a što bi se reklo, on je dokazao da nije jedan od onih igrača kojima su udarne utakmice dana bitne da se dokazuje.Savetujemo vam da dobro proučite ovaj tiket, te da razmislite o mečevima na kojima se u prvom poluvremenu opipava puls, uz postizanje nešto manje golova, a u drugom igra nešto opuštenije. Tip koji je birao igrač iz Arilja odličan je da se upotrebi baš u ovu svrhu.