Gaćinović: Pobeda nad Partizanom je bila senzacija, protiv TSC nije

/Od dopisnika Mozzart Sporta iz Bačke Topole/Posle tri poraza, Novi Pazar je vezao dve pobede u Mozzart Bet Superligi. Na domaćem terenu savladan je Partizan 1:0, a onda istim rezultatom i TSC u Bačkoj Topoli.Gol odluke postigao je makedonski internacionalac Zoran Danoski u 57. minutu, Prvo se izborio za loptu na ivici kaznenog, pa iz drugog pokušaja uspeo da pogodi metu. Upornost se isplatila.Posle meča trener gostiju Vladimir Gaćinović nije štedeo pohvale na račun svog tima, ali je priznao i da je Novi Pazar bio miljenik sreće u prvom poluvremenu.”Odigrali smo odličnu utakmicu u drugom poluvremenu, u prvom je TSC promašio dosta šansi i stalno su nas probijali na levom krilu. Sreća je bila na našoj strani, da Ratkov i Vukić promaše onoliko šansi. Od srca čestitam mojim momcima na ovoj pobedi, pogotovo što smo u meč ušli sa značajnim problemima, pet igrača je bilo pogođeno stomačnim virusom i povraćali su pre utakmice, Mijić je zbog toga izašao u 70. minutu”, otkrio je Gaćinović. Iskusni strateg ističe da je njegova ekipa došla u Bačku Topolu da igra pametno i da pobedi.”Mi smo došli u Bačku Topolu po tri boda, meč je odlučio momenat i pogodak Danoskog. Igrali smo pametno i pobedili. Vratilo nam se to što smo u prva tri meča igrali dobro, a gubili. Sada smo za dobru igru nagrađeni sa dve pobede, prvo protiv Partizana i sada ovde u Bačkoj Topoli“. Novi Pazar sa Gaćinovićem pretplaćen na senzacije, TSC nema napadačaTakođe, kaže da nije ništa senzacionalno pobediti TSC u gostima.”Jeste senzacija pobediti Partizan u prvenstvu, ali TSC u gostima? Ja uopše ne smatram da je to senzacija. Ja sam i došao ovde da pobedim, da prekinemo tu crnu seriju Novog Pazara u gostima protiv TSC. Videli ste kako smo se postavili i kako smo igrali, situacija je sada dosta drugačija. Ponavljam, Partizan jeste bila senzacija, mada mi je žao zbog izjave da je trebalo da napunimo mrežu Partizana“, pokajao se trener Novog Pazara za ranije izrečeno.