Dragović: Ne smemo da poletimo, vidim Gobeljića svaki dan na treningu i znam šta imamo u njemu

Nisu fudbaleri Crvene zvezde mogli da izaberu bolji trenutak za jednu od najboljih predstava od starta sezone. Zvezdina artiljerija se raspucala, a zid pred golom Milana Borjana u sastavu Eraković – Dragović dozvolio Ferencvarošu tek po koju priliku i jedan pogodak.Zaradio je sredinom prvog poluvremena žuti karton komandant Zvezdine odbrane Aleksandar Dragović, ali ga to nije omelo da nastavi da radi svoj posao na visokom nivou do 72. minuta kada ga je pri rezultatu 4:1 Miloš Milojević izveo iz igre.”Znali smo da moramo da pobedimo, znali smo da bi bilo gotovo da smo izgubili danas. Sad ne smemo ni previše da poletimo. Utakmica u Mađarskoj biće potpnuo drugačija. Biće pun stadion njihovih navijača. Zato moramo da budemo fokusirani i da se dobro spremimo”, rekao je Dragović nakon trijumfa na stadionu Rajko Mitić.Pohvalio je Srbin iz Austrije čitavu ekipu, ali i svog najbližeg saradnika.”Osim gola i možda jedne, dve kontre, nismo im dozvolili mnogo šansi. Ne samo odbrana, nego ceo tim je odigrao fenomenalno danas. Znamo koliko je Eraković vredan za ekipu i koliko zna. Danas je opet to pokazao.”Večeras je Marko Gobeljić dobio poverenje trenera Milojevića od prvog minuta i u potpunosti ga je opravdao.”Gobeljić je odigrao odlično oba poluvremena. Ja ga vidim svaki dan na treningu. On je borac, a mi znamo šta imamo u njemu. On je veliki zvezdaš, voli ovaj klub i svaki puta kada dobije šansu daje sve od sebe”, zaključio je Dragović.