Vatromet na Banjici: Ponovo zasijalo zlatno dete IMT-a

IMT se učvrstio na liderskoj poziciji Prve Mozzart Bet Lige Srbije. Težak put prošli su Traktoristi na Banjici, ali su posle vatrometa golova uzdignutih ruku napustili stadion Kralj Petar Prvi – 3:2.Rad je pružio snažan otpor lideru, postigao dva gola, ali je suvi kvalitet odneo prevagu. Ponovo je zablistalo zlatno dete IMT-a. Mladi Miloš Luković stigao je do šestog pogotka u ovogodišnjem prvenstvu, pokazavši još jednom potencijal Kada je pomenuti Luković doveo goste u vođstvo od 2:0 (pre toga pogodio i Vidić), sve je slutilo lak posao za IMT.Ipak, Građevinari koji su značajno popravili formu u poslednje vreme nisu se predavali. Pogodio je Miroslav Marković u prvom minutu nastavka i otvorio utakmicu. Pucalo je pred oba gola. Rad je stigao do izjednačenja preko Bogdana Mandića u 77. minutu.Ali nije to bilo sve. IMT je izvršio poslednji atak i to mu se isplatilo. Pogodio je preko desnog beka Glišića. Do očekivanih pobeda stigli su Inđija i Metalac. MOZZART BET PRVA LIGA SRBIJE – 12. KOLONedeljaInđija – Jedinstvo Ub 2:1 (2:0)Loznica – Železničar Pančevo 0:0Rad – IMT 2:3 (0:2)Metalac – Trajal 1:0 (0:0)Ponedeljak14.00: Radnički BG – Grafičar15.00: Radnički SM – RFK Novi Sad15.00: Vršac – Sloboda Užice18.00: Mačva – Zlatibor***kvote su podložne promenama