UŽIVO Partizan u Kruševcu nastavlja poteru za Zvezdom

Težak ispit za crno-bele, tekstualni prenos meča pratite uživo na portalu Nova.rs.

Fudbaleri Napretka od 19.05 dočekuju ekipu Partizana u okviru 34. kola Superlige Srbije, a dešavanja iz Kruševca možete da pratite na portalu Nova.rs.

Crno-beli u meč ulaze pod imperativom pobede, kako bi zadržali korak sa Crvenom zvezdom.

U prethodna dva meča u ligaškom delu šampionata, tim iz Humske je u okviru 12. kola slavio na stadionu pod Bagdalom 3. oktobra 2021. godine sa 1:0, i to golom Rikarda Gomeša sa penala, uz čak dva crvena kartona, pošto su Kruševljani ostali bez Mitra Ćukovića u 9. minutu, a crno-beli bez Slobodana Uroševića u 54. minutu.

A upravo bi Kruševljani mogli da budu jedan od razloga iz kog Partizan nije osvojio titulu, ukoliko crno-beli završe iza Crvene zvezde, pošto je u okviru 27. kola 13. marta u Humskoj utakmica okončana bez golova.

Prvo poluvreme u toku Napredak – Partizan 0:0

Stadion: Mladosti, Kruševac; Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

Napredak: Vasiljević – Mršić, Đeković, Kojičić, Spremo – Marjanović, Milovanović – Jovanović, Đuričković, Mladenović – Melunović.

Partizan: Stevanović – Živković, Miletić, Saničanin, Lutovac – Zdjelar, Jevtović – Marković, Natho, Jović – Gomeš.